19.09 bija enkurs, pa kuru arī vajadzētu pateikt kādu vārdu.

Vispār kaut ko uzrkastīt 2 nedēļas pēc pasāciena ir visnotaļ pasmagi, un ar katru dienu kļūst arvien smagāk. Tapēc mēģināšu tagad, cik nu varēšu.
Sacensības ENKURS 09
Tātad startējam kā Sarkanās skudras. Tie ir Pilotu un EsPiedalos pārstāvji ar savām atvasēm. Ko vilkt? Sporta formu jeb pilsētas drēbes? Labi, ka uzvilkām džinsenes un vienkāršas pilsētas drēbes.
Starts 9.00. reģistrācija 8.30. Miera dārzā (par tādu dzirdu pirmo reizi, un ar to nebūt nelepojos). Sestdiena, agrs. Gundega kavē, mēs čammājamies, tapēc braucam ar mazu iekavēšanu. Ir dīvainas sajūtas, jo priekšā ir sestdiena, kura būs jāpavada skraidot pa pilsētu un traucoties ar sabiedrisko. Kafija, fotoP9191653. Laiks ir labs. Gundegu pārņem doma, ka auto šeit nevar atstāt, jo varot arī palikt bez tā. Kā nekā finiš paredzams vēlu vakarā!
Neko nenokavējam. Liekas, ka esam šeit vecākie. Manāmi arī daži no sportiskākām aprindām, bet nebūt ar supersportisku noskaņojumu. Šeit liekas cilvēki sanākuši ar domu – jauki, pozitīvi, atraktīvi, azartiski, inormatīvi, aktivi pavadīt dienu. Varētu būt cilvēku ap simts. Liekas pārsvarā studenti, un daži jau ņēmuši uz krūts. Notiek e-talonu popularizēšana un komanda starts.
Daļa apmetas uz beņķīšiem, lai saplānotu tālāko. Mēs arībenkisiPirmais uzdevums. Saņemam bildes. Tātad ir tās visas jāatrod pa konkrētu rajonu Maskavas forštatē, un tad dabon tālākos norādījumus. Nekur nepaskriesi, jo vislaik jāskatās visapkārt. Varētu nokopēt tās bildes, sadalīties, bet nav kur. Veicam samērā labi. Sastopot citas komandas (kas principā bija ieži) seko frāze :”ŠEIT NEKĀ NAV”. Smieklīgi , bet konkurence tomēr dara savu. Bez starpgadījumiem. Primais posms beidzās uz Krīdenera dambja. Ha, tagad zinu, kur tāds ir.Tas ir šeit, bildē redzams.dambis
Tālāk seko pārmetiens uz 64 videni. Mēs izvēlamies 31 autobusu. Ar visu gaidīšanu iekabinam nedaudz braucējiem caur centru. Divaina sajūta. Stāvi autobusā un steidzies! 🙂 Pa ceļam pildam starpuzdevumus, ar kuriem mums iet pašvaki. Vienīgais internets ir mans Mobilais. Pie skolas sporta spēles. Pilnīgs bardaks. Tiekam cauri visnotaļ operatīvi. Vienīgie kas kautko sakarīgu padara ir mūsu jaunā paaudze. Žetons viņiem. Nākošais Galamērķis Dauderi! Šarlote mēģina mūs ievest kārdināšanā, un pieprasīt normālas pusdienas un mirkli atslodzei. Pieprasījums tiek ignirēts, un pēc brīža viss normāli turpinās. VIsapkārti konkurenti.
Dauderos jūklis ļauzu, pusjukuši darbinieki un alus pagrabs. Piecas glāzes ar alu, visos, aldaris. jānosaka kas par marku. Tākā es alu nelietoju, atpazīstu tikai Porteri. Gundega atsakās peidzerties, un bērniem tiek pa mutei alus. Atminam 3 no 5. Dauderi darbinieki par lielāko pienākumu uzskata visu pateikt priekša, tapēc no šīs mājas ātri tiekam ārā.
Uz Kundziņsalu. Šeit uzdevums ir piedzīvojumu vērts. Lietas būtību es nemēģināšu izskaidrot, jo tas aizņems daudz laika. Fakts tikai tāds, ka līdz vājprāta sajūtai šeit nebija tālu. Gandarījumu darīja tas, ka tas piemeklēja šeit daudzus. Balva bija arī tā, ka mēs bijām starp tiem, kas veiksmīgi šo posmu izgāja. Tālāk devāmies uz Kundziņsalas tālāko Dienvidu punktu. Šeit vienam no mūsējiem piemetās aizdomas, ka mēs ejam nepareizi, ka esam jau visam garām. Nekā nebija. Viss bija kā vajaga. Priekšā šaurākā ūdens daļa, kur jāceļas pāri ar laivu. Bērniem sadabonam vestes un stāvam rindā. Skaista vieta, graužam mežrozītesmezrozes. Bērni pa to laiku izpēta labākos stratēģiskos punktus.tornis
Tālāk Tērbatas iela. Bērni brīžiem izrāda sagurumu. Fotogrāfijas jāmeklē. 2 neatrodam Galā Vērmanītis, kur Gundega parāda savas izcilās dambretes zināšanas, un veikli apspēlē datoru. Konkurenti – pretinieki neatpaliek, un tas nepārtraukti uztur spriedzi, sevišķi jau bērnos, kuri nepieļauj nevienu priekšā teikšanu!
Tālāk Dzirciema iela. Kartē jāsalīmē mājas. Nogurums sāk parādīties visiem. Bez liekas maldīšanās un kļūdām paveicam darbu un tālāk. Tālāk pieļaujam mazliet stratēģisku kļūdu, un uz Arkādija parku neizvēlamies izdevīgāko sabiedriskā transporta maršrutu. Stāvam ar citām komandā tramvaja pieturā. Stulbi, ka nebraucām ar autobusu, bet gan stāvam kopējā rindā. Nekas. Arkādija parkā uzdevums ar atslēgām. Katram savs darāmais. Mazliet pamuļļājamies un tālāk.
Tālāk pa ceļam katram ir jāiemācās sava tautasdziesma no saraksta. Amizanti, bet sen to nēesmu piespiedu kārtā darījis. Vecrīgā audēju ielas pārtikas veikalā pārdevējai šie dzejoļi jānoskaita, tad dabonam tālākos norādījumus.
Ārā tumšs, un uzdevums ir pilnīgs kosmoss. Tipa no sērijas, tris soli uz to pusi, pieci atpakaļ, cik rāda pulkstens reiz tik cik kaimīni, iekāp tā numura trolejbusā un brauc N pieturas.pietura Tad pie aptuveni šādas 2+6*3-13 izteiksmes es pieļauju kļūdu, un ja nepieslēgtos analītiķe Gundega, mēs noteitki maldītos līdz bezjēgai pa tumsu. Protams, ka reizināšanu jāveic pirmo! Johaidī. Konkurenti, saspringts finišs un mēs esam beiguši!
Finišs ir kafejnīcā “Pastnieks zvana divreiz!”. kafejnicaIeņemam vietas, nosēdinam nogurušos bērnus pie porcijām un paši braucam AR SABIEDRISKO pēc mašīnas. Brauciens visnotaļ ekstrēms pa tādu rajonu, bet galvenais ka veiksmīgi atrodam veselo auto. Paņemam no kafejnīcas bērnus. Atvadamies no sīvajiem konkurentiem un uz mājām.
Jauki pavadīta diena ar savu garozas devu.
PS! Principā pasākums orientēts uz jautru kompāniju, kura vēlas savādāk pavadīt brīvdienu. Tās nevar saukt par sporta sacensībām, kur uzvarētāji ir tikai primās trīs vietas. Jauniešiem, ģimenēm ar bēniem – ideāls pasākums!
Vieta 17. ļoti labi.
Visus rezultātus var apskatīt šeit
Paldies organizātoriem.

Henrijs

2 Atbildes

  1. Hahahaha. Nosmējos 🙂 Foršas atmiņas!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: